Volonterstvo

Volonteri

Svi znamo da su vremena teška, novca nema ni za lijek. No i u takvim trenucima ipak možete nešto darovati – svoje vrijeme. U proteklih 18 godina mnogi su poklonili svoje vrijeme u Udruzi Sunce.

Nadamo se da će i ova rubrika na našoj web stranici pomoći da dobri duh volonterstva još više prožme ovu našu zajednicu.

Pitate se kako možete pomoći? Javite nam se ako na primjer:
– znate neku kreativnu vještinu koju bi ste željeli podijelili
– spremni ste pomoći pri izradi božićnih ili uskrsnih ukrasa
– znate dobro zbrajati i oduzimati i želite pomoći u prodaji naših radova
– spremni ste provesti nekoliko sati u veselom društvu naših članova
– tehnički ste «umitni», javite se na našu Burzu radova za izgradnju Kuće Sunca (link)

Za sve informacije pišite nam na udruga-sunce@st.t-com.hr, zovite nas: 021616660 (od 8-12 sati).

Možete doći i volontirati jednom tjedno, jednom godišnje ili pak svaki dan. Bitno je da želite pomoći radu Udruge.

Volonteri pri udruzi Sunce:

Paula Puharić  Matea Vučko, Dora Jana Klarić, Andrea Radalj, Vesna Bilas, Branka Botica, Andrea Pašalić, Petar Kelvišer, Doris Kelvišer, Jasminka Antunović, Lina Rica, Edita Brtan, Iva Divić, Ana Popović, Stipan Popović, časna Bernardina Crnogorac, Ada Pašalić, Ivna Montana, Katica Visković, Milka Talaja, Tonka Dobrinić, Irena Mendeš, Jelena Mileta, Branka Srzić, Ana Šapit, Mate Čaljkušić.