ALL IN RADIONICA ZA DJECU S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU U MAKARSKOJ KRAJEM KOLOVOZA

Plakat s važnim informacijamaOd 29.08. (ponedjeljak) do 01.09. (četvrtak) ove godine organizirati će se sportsko-terapijske radionice za djecu s teškoćama u razvoju – korisnike naše Udruge “Sunce”.
Ekipa edukacijsko – rehabilitacijskih stručnjaka iz Sportsko rekreativnog društva Maars (više o njima doznajte na https://www.facebook.com/handballincro) organizira po prvi put ovakav vid radionica u Makarskoj.
Ovisno o broju zainteresirane djece i prema dobi zainteresirane djece, svaki dan u periodu od ponedjeljka do četvrtka, u jutarnjim terminima, organizirale bi se slijedeće aktivnosti:
SPORTSKI TRENINZI – naglasak na razvoju motoričkih vještina kroz individualni rad sa stručnjakom/terapeutom na specifičnom cilju i
TRENINZI SOCIJALNIH VJEŠTINA – naglasak na uvježbavanju i razvijanju specifičnih socijalnih vještina potrebnih u svakodnevnim interakcijama s drugom djecom i odraslima
Završni dan ćemo organizirati druženje i aktivnosti u moru i na plaži.
Zavisno od interesa, formirat će se grupe prema dobi djece.