DANI OTVORENIH VRATA UDRUGA U UDRUZI SUNCE

U sklopu manifestacije Dani otvorenih vrata udruga 2020 koja se ove godine odžava nešto kasnije zbog pandemije koronavirusa stavljamo naglasak na savjetodavni rad s obiteljima djece s teškoćama u razvoju i organizirat ćemo sutra, 25.09.2020., od 8,00 do 12,00 sati individualna savjetovanja za roditelje/skrbnike djece s teškoćama u razvoju telefonskim putem na broj 021 616 66 ili porukom na naš broj mobitela 099 423 8800 tijekom cijelog dana (WhatsApp, Viber, Messsenger).

Roditelji imaju priliku postaviti pitanja našim fizio, radnim terapeutima, našim suradnicima logopedima, socijalnim pedagozima, psiholozima, Senzornim terapeutima. Naša fizioterapeutica i radna terapeutica će roditelje/skrbnike djece s teškoća savjetovati, upućivati u rješavanje pitanja o teškoćama njihove djece.

Ostali terapeuti odgovarati će na postavljena pitanja tijekom sljedećeg tjedna.

Odgovori