IZABRAN NOVI UPRAVNI ODBOR, ETIČKO POVJERENSTVO I PREDSJEDNIK UDRUGE SUNCE

Na izbornoj Skupštini održanoj u petak 23.06.2023. članovi Udruge “Sunce” prihvatili su izviješće o radu u 2022. godini.

Prihvaćeno je i izviješće upravnog odbora o radu u proteklom mandatnom razdoblju, čime je razriješen dosadašnji upravni odbor koji je uspješno vodio udrugu kroz zahtjevno razdoblje pandemije.
Izabran je novi, “pomlađeni” upravni odbor za slijedeće 4 godine, u sastavu: Danijela Šapina, Gordana Muhtić, Ivana Jelaš, Ivana Čović, Matilda Rakić, Palmina Borić i Robertino Glavičić.

Izabrano je i novo Etičko povjerenstvo sastavljeno od starih i novih članova: Željka Mijačika, Teo Miočević, Darja Jurlina, Ružica Čaljkušić i Smiljana Čonda.

Tjedan dana kasnije, 30.06.2023., održana je održana je konstituirajuća sjednica novog Upravnog odbora naše Udruge.
Za  predsjednika Upravnog odbora i Udruge izabran je ponovno Robertino Glavičić. Za zamjenicu predsjednika izabrana je Ivana Čović.

Novom predsjedniku, zamjenici, Upravnom odboru i Etičkom povjerenstvu čestitamo i želimo puno uspjeha u radu.