JAVNI POZIV ZAINTERESIRANIM OSOBAMA ZA KORIŠTENJE USLUGA POMOĆI KROZ TROGODIŠNJI PROJEKT „ZAŽELI SUNCE“ U NAŠOJ UDRUZI

 

Nakon dužeg čekanja konačno krećemo s ponovnim provođenjem projekta „Zaželi Sunce“ u našoj Udruzi, ovaj put u trajanju 3 godine.

Opći cilj ovog projekta je povećanje socijalne uključenosti i prevencija institucionalizacije
ranjivih skupina osiguravanjem dugotrajne skrbi.

Specifični cilj je pružanje usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu krajnjim korisnicima, starijim osobama iznad 65 godina i osobama s invaliditetom starijim od 18 godina, s utvrđenim trećim ili četvrtim stupnjem težine invaliditeta.

Naši partneri u ovom projektu su Grad Makarska i općine Tučepi i Podgora.

U nastavku teksta možete pročitati tekst Javnog poziva u cijelosti i doznati više o projektu i uvjetima koje moraju ispunjavati potencijalni korisnici te preuzeti obrasce punomoći Udruzi, prijavnice i izjave o članovima kućanstva.

JAVNI POZIV ZA ISKAZ INTERESA Zaželi SUNCE

Punomoc Zazeli SUNCE

Obrazac prijave Zazeli SUNCE

Izjava o clanovima zajednickog kucanstva Zazeli SUNCE

Odgovori