KRENULI SMO S RADIONICAMA U PROJEKTU “PRISTUPAČNA MAKARSKA”

Početkom listopada krenuli smo s edukacijsko – kulinarskim radionicama u projektu PRISTUPAČNA MAKARSKA sufinanciranom sredstvima Ministarstva turizma i sporta.

Radionice će se održavati u makarskoj Srednjoj strukovnoj školi ponedjeljkom i srijedom. Teško je pronaći riječi za opisati radost polaznika navedene radionice, inače bivših učenika ove škole zbog povratka u dobro poznatu im kuhinju.
Cilj ovih radionica je usvajanje novih znanja koja su primjenjiva u radu, kako bi naši korisnici lakše pronašli svoje mjesto na tržištu rada.

Pod mentorstvom voditeljice Ive Lučić i uz pomoć novozaposlenih radnih instruktora u ovom projektu SLAVICE VUKOJA I ANTONIA JERKOVIĆA  na prvim radionicama pripremali su palačinke, muffine i vafle sa sladoledom našeg pridruženog partnera makarske tvrtke Premis.

Svoje nove vještine pokazali su na Sajmu mogućnosti u sklopu proslave Dana grada Makarske, njihovim vaflima uz sladolede Premis zasladili su se mnogi naši sugrađani svih uzrasta.

 

 

Odgovori