METODA PERSONA DOLL U MAKARSKOJ

Povodom 25 godina rada Udruge “Sunce” planiramo niz događanja, edukacija i radionica usmjerenih unapređenju integracije djece s teškoćama i osoba s invaliditetom u našu lokalnu zajednicu.
Prva od tih je radionica kojom dovodimo radionicu učilišta “Korak po korak” iz Zagreba:

METODA PERSONA DOLL ZA RAD S DJECOM NA UVAŽAVANJU RAZLIČITOSTI

Radionica će se održati 26. i 27. travnja u hotelu Meteor.
Namijenjena je odgajateljima koji rade u skupinama s djecom s teškoćama, a koji su motivirani i zainteresirani za sudjelovanje na ovoj edukativnoj radionici jer je cilj radionice osvijestiti različitosti, pružiti podršku odgajateljima i tako unaprijediti integraciju djece s teškoćama u redovne skupine.

Sudjelovanje na radionici inače stoji 920,00 kuna, no s obzirom da ovu sufinancira Ministarstvo znanosti i obrazovanja u sklopu projekta Mobilnog stručnog tima, kotizacija iznosi samo 100,00 kuna po osobi i plaća se Udruzi Sunce.
Time bi se dijelom pokrila razlika troškova dolaska stručnjaka učilišta Korak u Makarsku, a dijelom osigurala po jedna lutka za svaki vrtić.
Broj mjesta na radionici je ograničen, prijave šaljite učilištu Korak po korak.

Odgovori