Otvorena Sunčeva radionica

SUNČEVA RADIONICA  otvorena je ove zime za sve članove i prijatelje naše udruge! Radionice se održavaju uglavnom poslijepodne od 16 do 18 sati u prostorijama udruge u Marka Marulića 5 u Makarskoj. Točan raspored: keramičke, likovne, glazbene, plesne, sportske ili kuharske radionice ili radionice biblijskih priča pratite na našem fb profilu!

Za vrijeme radionice, točnije već od 15 sati u prostoriji je dežurna naša odgajateljica Anica Radoš kojoj s povjerenjem možete ostaviti svoje dijete na čuvanje. U 16 sati joj se pridružuju volonteri ili ona sama vodi radionicu – sve do 18 sati kada trebate doći po svoje dijete.

Ako ste i sami kreativni i želite sudjelovati u radionici DOBRODOŠLI ste!

Mislite na nešto možete pokazati našoj djeci, naučiti ih? Javite se našoj voditeljici projekata Ramoni Tarčuki na 021616660 i predložite suradnju!

Radovi naših radionica redovito se izlažu na prodaju i uvijek su odlično prihvaćeni.

Odgovori