POZIV NA IZBORNU SKUPŠTINU UDRUGE SUNCE

U petak, 23.06.2023. održati će se Izborna sjednica Skupštine Udruge osoba s invaliditetom „Sunce“. Sjednica će se održati u prostorijama Udruge  na adresi Marka Marulića 5 u Makarskoj s početkom u 18,00 sati 

Pozivamo sve članove koji su zainteresirani za sudjelovanje u tijelima upravljanja udruge – bilo kao članovi Upravnog odbora ili Etičkog povjerenstva, da se do21. lipnja jave na e-mail udruge: sunce.udruga@gmail.com.

Napomene:

Prema članku 23. Statuta Udruge,  Sjednici Skupštine mogu prisustvovati svi članovi udruge dok pravo glasa imaju samo članovi koji su se izjasnili kao Aktivni članovi.

Pozivamo sve članove Udruge Sunce da, ukoliko to već nisu obavili, plate članarinu u visini od 6,64 eura u uredu Udruge ili na račun Udruge IBAN: HR 8223600001101232813.                                   

Poziv na Izbornu skupštinu 2023

Odgovori