ROĐENDANSKU FEŠTU ZA 30. ROĐENDAN UDRUGE ORGANIZIRAMO U SKLOPU DANA OTVORENIH VRATA UDRUGA 2024.

Dani otvorenih vrata udruga održat će se ove godine od 6. do 8. lipnja 2024. godine.

Organiziranjem ove manifestacije već dvanaestu godinu za redom Ured za udruge Republike Hrvatske želi povećati vidljivost djelovanja udruga, posebno onih koje provode programe i projekte od interesa za opće dobro financirane iz javnih izvora, te poboljšati percepciju udruga u javnosti.

Sunčevu proslavu 30. rođendana pod nazivom Večeras je naša fešta odlučili smo stoga organizirati ove godine 7. lipnja 2024. u sklopu manifestacije  Dana otvorenih vrata udruga 2024.

Predstavljanje programa proslave 30. godina rada na konferenciji za novinare bila je prilika za razgovore s medijima ‘uživo’, a komunikacija s novinarima jedne od tema našeg događanja na #DOVU2024.