SPORTSKE RADIONICE ZA DJECU S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU ALL IN

Ekipa edukacijsko – rehabilitacijskih stručnjaka iz Sportsko rekreativnog društva Maars od 29.08. do 01.09.2022. organizirala je po prvi put sportsko-terapijske radionice za djecu s teškoćama u razvoju – korisnike naše Udruge “Sunce”.

Radionice su organizirane  u jutarnjim terminima sa sljedećim aktivnostima uz stručno vodstvo edukacijskog rehabilitatora, logopeda, radnog terapeuta i trenera:

SPORTSKI TRENINZI – naglasak na razvoju motoričkih vještina kroz individualni rad sa stručnjakom/terapeutom na specifičnom cilju i

 TRENINZI SOCIJALNIH VJEŠTINA – naglasak na uvježbavanju i razvijanju specifičnih socijalnih vještina potrebnih u svakodnevnim interakcijama s drugom djecom i odraslima.

Radionice su organizirane u suradnji s ZAJEDNICOM ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA MAKARSKE a zbog jako pozitivnih reakcija malih polaznika i njihovih roditelja nove radionice, ovaj put besplatne jer je ZŠUGM snosila sve troškove, održane su proteklog vikenda, 21., 22. i 23.10.2022.

Sljedeće radionice planirane su 02.12.2022.

 

Odgovori