SREDSTVA PRIKUPLJENA HUMANITARNIM KUPANJEM K(R)ASNIH KUPAČA ISKORISTITI ĆE SE ZA HIDROIZOLACIJU STROPA

Zadnjih nekoliko godina prva subota u prosincu rezervirana je za humanitarnu akciju K(r)asnih kupača za našu Udrugu, u sklopu koje se možete dobro zabaviti, uživati u odličnoj spizi kuhara MK sv. Jure – Makarska Rivijera, kupiti radove članova Udruge Sunce s kreativnih radionica ili pozdraviti skori dolazak zime kupanjem u moru na Čakljama u Podgori.

U ovogodišnjoj akciji prikupljeno je 5.000,00 kn i sav prikupljeni novac iskoristiti ćemo za uređenje stropa odnosno, hidroizolaciju krova prostora Udruge na adresi M. Marulića 5 koji prokišnjava.
Ovom prigodom želimo zahvaliti svima koji su svojim sudjelovanjem i donacijom u ovoj akciji pomogli rad Udruge.