SUNČEV I MAKARSKI VOLONTER GODINE

O Zvonku Puhariću dobrom duhu naše Udruge objavila je priču Makarska kronika. Povod članku je nagrada za makarskog volontera 2020. godine Savjetovališta Lanterna.
Za tu vrijednu, svakako zasluženu nagradu dodjeljenu u sklopu proslave Dana grada Makarske predložila ga je uz nas i Udruga PK Galeb.

Zvonko ima poremaćaj autističnog spektra, zaposlen je u Udruzi Sunce kao asistent u vozilu na pola radnog vremena. Svoje radne i volonterske zadatke obavlja odlično. Brižan je, strpljiv, uvijek nasmijan prema našim korisnicima i svim osobama s invaliditetom koji koriste našu uslugu prijevoza. Pri ruci je svojim radnim kolegama, prijateljima, cijeloj našoj lokalnoj zajednici za sve u čemu može pomoći.