SVEČANO POTPISANI UGOVORI O RADU U PROJEKTU ZAŽELI SUNCE

Jučer je našoj udruzi održano svečano potpisivanje ugovora o radu s 12 novouposlenih žena na poslovima pružanja pomoći i potpore u kući za krajnje korisnike starije od 65 godina i/ili nemoćne s našeg područja u sklopu projekta ZAŽELI SUNCE.

Trajanje projekta je godinu dana i sufinanciran je iz Europskog socijalnog fonda EU, ukupno je vrijedan 1.114.360 kuna. Partneri u projektu našoj Udruzi su Hrvatski zavod za zapošljavanje Split i Centar za socijalnu skrb, Makarska.
Prijavila ga je uspješno kao puno puta dosad, Makarska razvojna agencija – Mara.

Nakon svečanog potpisivanja kojeg su popratili lokalni mediji održana je edukacija novozaposlenih žena: defektolog Ognjen Vela i fizioterapeutkinja Tea Puharić upoznali su ih s osnovnim pojmovima u projektu.

 

Odgovori