U NOVOJ GODINI STIŽE NOVI KOMBI

Ovu za nas uspješnu godinu završiti ćemo objavom o nabavi novog prilagođenog kombija za prijevoz osoba s invaliditetom.

Između ponude 4 auto kuće UO Udruge odlučio se za novi Mercedes Sprinter 316 CD, auto kuće JOLLY AUTOline d.o.o. Vozilo će imati ugrađenu mehaničku rampu, bočnu stepenicu i držače za 2 invalidska kolica. Izbor vozila određen je željenom konfiguracijom vozila kako bi bila što prilagođenija korisnicima koji su teže pokretni ili u invalidskim kolicima. Rok isporuke je od 90 do 120 dana i nadamo se da će vozilo biti u Udruzi do Uskrsa slijedeće godine.

Nabavu vozila omogućila nam je jednokratna financijska podrška Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalne politike u iznosu od 80.000 kuna, podrška Splitsko – dalmatinske županije i donacija Udruženja obrtnika Makarske. Ovim donacijama, kao i donacijama privatnih donatora koji su željeli ostali anonimni, osigurali smo učešće u visini od 125.000 kuna dok ćemo ostatak osigurati putem financijskog leasinga.

Odluka o izboru kombija

novi kombi

Odgovori