U OVOGODIŠNJOJ MANIFESTACIJI „HRVATSKA VOLONTIRA“ SUDJELUJEMO ZAJEDNO S MATICOM UMIROVLJENIKA MAKARSKE

Kolaž s dvije fotografije i tekstom.
Na gornjoj foografiji u lijevom kutu četvero mladih s starijom gospođom za stolom režu dunje i bundeve za džem. 
Na donjoj fotografiji u desnom kutu djevojka uz pomoć druge ženske osobe ulijeva skuhani džem u teglice. 
U tekstu oko fotografija piše o događanju naše udruge u sklopu manifestacije Hrvatska volontira 2024.Manifestacija „Hrvatska volontira“ jako je važno našim članovima i imamo iza sebe već dugogodišnju tradiciju sudjelovanja u ovom projektu kroz koji se promiče plemenitost volontiranja i nesebičnost volontera.

Veselimo se uvijek druženju s dragim ljudima a ove godine udružili smo snage makarskim umirovljenicima i naši mlađi članovi kuhati će džemove po receptima iz bakinih kuharica uz podršku iskusnih domaćica.

Džemove će pripremati u prostorijama Matice umirovljenika Makarske na Marineti 23.05.2024. od 17,00 sati.

 

Odgovori