U PETAK POČINJU RADIONICE ZA RODITELJE DJECE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU „RASTIMO ZAJEDNO“

U sklopu projektu Sunčevi terapeuti, sufinanciranom sredstvima MDOMSP, od petka 12.01.2018. naša udruga organizira 11-tjedne besplatne radionice za roditelje djece s teškoćama u razvoju  u prostoru Subteno psihološka praksa, Obala kralja Tomislava 7. Ovog petka u 17:00 krećemo s radionicama za roditelje djece mlađe dobi a u ožujku nastavljamo s radionicama za roditelje djece iznad 10 godina, starije ili odrasle djece.

Radionice provodi psihologija Maja Flego Sumić prema programu  ”Rastimo zajedno” nastalom pod okriljem ureda UNICEF-a u Hrvatskoj kao podrška roditeljima djece do deset godina. Roditelji će na radionicama kroz razmjenu iskustva s drugim roditeljima, uz podršku stručnjaka psihologa tražiti odgovore na pitanja o odgoju djece, rješavanju problema i svakodnevnim situacijama.

Pozivamo sve zainteresirane roditelje da se informiraju i prijave na radionice putem telefona na broj 021/616-660 (radnim danom ujutro) ili na e-mail udruge.

 

Odgovori