Uređujte s nama web portal Pristupačna Hrvatska

 

Osobama s invaliditetom u invalidskim kolicima ili teško pokretnim osobama s invaliditetom, važno je  doznati što više o pristupačnosti mjesta koje žele posjetiti, arhitektonskim barijerama na koje mogu naići.

Na turističkom portalu za osobe s invaliditetom Pristupačna  Hrvatska, https://pristupacnahrvatska.hr/makarska/ projektu koji je pokrenula Udruga Sunce sredstvima Zavoda za vještačenje, profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom za sada mogu pročitati samo informacije o pristupačnim mjestima u Makarskoj ali i sudjelovati u uređivanju portala s fotografijama, opisima zanimljivih turističkih atrakcija, kulturnih znamenitosti, ugostiteljskih objekata i svega što bi moglo biti zanimljivo u njihovoj sredini.

Pozivamo i naše članove koji žive u drugim mjestima na području Makarske Rivijere da nam pišu o svom kraju.

Odgovori