ZAŽELI SUNCE – NOVI EU PROJEKT U NAŠOJ UDRUZI

Ponosni smo što je i naša Udruga je među odabranim provoditeljima projekta Europskog socijalnog fonda kojima su danas odobrena bespovratna sredstva.
Odluku možete ovdje pročitati:

 https://www.esf.hr/wordpress/wp-content/uploads/2020/02/2.-Odluka-o-financiranju.pdf

Naš novi EU projekt ima naziv ZAŽELI SUNCE
Vrijednost projekta je 1.114.360,00 kuna i u potpunosti je financiran bespovratnm sredstavima Europskog socijalnog fonda. Projekt će trajati 15 mjeseci, nositelj je naša Udruga osoba s invaliditetom “Sunce” i provodimo ga u partnerstvu s Hrvatskim zavodom za zapošljavanjem i Centrom za socijalnu skrb Makarska.

ZAŽELI SUNCE će, u ova teška gospodarska vremena, osigurati zaposlenje za 12 nezaposlenih žena tijekom godinu dana na poslovima pomoći u kući za 80 korisnika (osoba s invaliditetom, starijih i nemoćnih).
Projekt je omogućila Makarska razvojna agencija JU MARA koja je pripremila ovaj projekt i kojoj se od srca zahvaljujemo! 

 

Odgovori